значок попередження
ВАШ БРАУЗЕР ЗАСТАРІЛИЙ!

Даний сайт використовує новітні технології Інтернету, тому він потребує сучаний, швидкий браузер!
Будь ласка, спробуйте, Firefox або Chrome!

15 грудня 2011 р. в Сіаньському університеті іноземних мов відбулась презентація збірки Людмили Скирди „Мелодії чотирьох сезонів”.

[accordion] [accordion-item title=”1) Сценарій творчого вечора і презентації >>>”]

Сценарій творчого вечора і презентації нової поетичної збірки української поетеси Людмили Скирди в Сіаньському університеті іноземних мов

 15 грудня (четвер) 2011 р., м.Сіань

14:30 – 15:00

Зустріч Посла України Ю.В.Костенка і пані Л.Скирди з керівництвом Університету
участь беруть:

  1. ректор / проректор Університету
  2. працівники міжнародного відділу
  3. керівництво Факультету російської мови

15:00 – 16:00

Презентація поетичної збірки „Мелодії чотирьох сезонів”:

  1. виступ ректора Університету
  2. виступ пані Л.Скирди
  3. церемонія дарування книг бібліотеці Університету
  4. вручення пані Л.Скирді пам’ятних подарунків від Університету
  5. декламування студентами Університету віршів паніЛ.Скирди, які стосуються м.Сіань
  6. пісні у виконанні студентів Університету

16:00 – 16:40

Екскурсія територією і приміщеннями Університету. Відвідання Факультету російської мови

[/accordion-item] [accordion-item title=”2) Виступ Л.М. Скирди >>>”]

Виступ Л.М. Скирди на презентації книги „ Мелодії чотирьох сезонів” в Університеті іноземних мов м. Сіань,

15.12.2011р.

Вельмишановний ректоре, Ху Сише!

Дорогі друзі!

Для мене велика честь брати участь у цьому маленькому святі культури України, що проводиться у Вашому славетному університеті, одному з найбільших і найвідоміших ВУЗів Китаю гуманітарного профілю.

У мене таке відчуття, що я переступила поріг свого рідного Університету ім.Тараса Григоровича Шевченка, який закінчили і я, і мій чоловік, і мої діти – адже вся наша родина гуманітарії, історики, юристи, філософи, політологи, міжнародники, філологи. Отже, те, чому ви присвятили свої долі, близько зрозуміло і мені, і моєму чоловікові, це і наш життєвий шлях. І нестрашно, що між Києвом і Пекіном тисячі і тисячі кілометрів. Гуманітарії наших країн роблять спільну справу – примножують духовність, культуру, красу, взаєморозуміння між народами на цій землі.

От і я, українка, написала книгу про Китай. Цю книгу переклав один з найвідоміших літераторів Китаю Гао Ман, за що я йому безкінечно вдячна. Чому я написала книгу про Китай? Тому що Китай мене глибоко вразив своєю безпрецедентною енергетикою розвою і росту, прогресу і творчості. Це велике щастя бачити, як ваша могутня країна демонструє усьому світу свою дружелюбність, відкритість, порядність, миролюбність, як ваш великий народ стає своєрідним гарантом світової безпеки.

У мене немає жодного сумніву, що мине кілька років і Китай стане незаперечним світовим лідером в усіх без винятку сферах сучасної цивілізації.

І ваш університет відіграватиме колосальну роль у цих процесах, адже саме ваші випускники будуть забезпечувати і міжнародні проекти, і міжнародні контакти могутньої країни.

Великий китайський філософ і вчитель Конфуцій, якому я присвятила цілий цикл віршів у моїй книзі, надавав колосального значення проблемі виховання молоді, напряму пов’язуючи її з майбутнім країни. Та увага, те значення, яке керівництво вашої держави приділяє освіті і науці, свідчить про те, що майбутнє Китаю буде світлим і прекрасним, як ваші обличчя сьогодні.

Та я хочу скористатися цією чудовою нагодою, і привернути вашу увагу до України, надзвичайно цікавої, перспективної і красивої країни з величезною культурою. В певному сенсі це унікальна країна. За всю свою багатовікову історію Україна ніколи не розпочинала жодної війни. Наша миролюбність існує не на словах, а це наша славна реальність.

Прошу вас, вивчайте глибше нашу історію, культуру, приїздіть до нас, дружіть з нами і ви переконаєтесь, що таку щиру гостинність і таку теплоту не так часто можна зустріти на цій землі.

Я переконана, що міждержавні контакти між нашими країнами мають блискучі перспективи.

[/accordion-item] [accordion-item title=”3) Фотогалерея >>>”]

Фотогалерея: “Презентація збірки Л.М. Скирди „Мелодії чотирьох сезонів” в Сіаньському університеті іноземних мов, 15 грудня 2011 р.”

[ht_gallery id=”472″ name=”Презентація збірки Людмили Скирди „Мелодії чотирьох сезонів” в Сіаньському університеті іноземних мов, 15 грудня 2011 р.”]

[/accordion-item] [/accordion]

завантаження
×