значок попередження
ВАШ БРАУЗЕР ЗАСТАРІЛИЙ!

Даний сайт використовує новітні технології Інтернету, тому він потребує сучаний, швидкий браузер!
Будь ласка, спробуйте, Firefox або Chrome!

Нещодавно в приміщенні дирекції «Медіацентр» ДП «ГДІП» було проведено творчу зустріч заслуженої діячки мистецтв України, знаної літературознавиці, культурологині, перекладачки, поетеси Людмили Скирди зі студентами Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова.

Пані Людмила розповіла молоді про дивовижний світ культури Японії – країни, в якій вона разом із чоловіком перебувала на дипломатичній службі. Зокрема, поетеса зазначила: «Що таке Японія? І яке її місце у світовому контексті? Про це ми сьогодні говоритимемо з вами. Усе, про що я нині розказуватиму, екстраполюйте на Україну, на нашу культуру і політику, щоб ви зрозуміли, що є моменти, над якими нам треба працювати, є ще такі резерви, які ми не використали. Секрет японського успіху – в їхній душі».

Під час лекції Людмила Скирда розповіла студентам про культурні знаки Японії, своєрідність менталітету цієї нації, чистоту душі японців та етапи становлення і розвитку їхніх культурних традицій. Також на прохання слухачів авторка продекламувала декілька своїх віршів.

Зустріч завершили вельми оптимістично – найактивніші учасники отримали в подарунок книги мисткині. Натхненні студенти віддячили українській поетесі за бесіду низкою нескінченних запитань.

Джерело

завантаження
×