значок попередження
ВАШ БРАУЗЕР ЗАСТАРІЛИЙ!

Даний сайт використовує новітні технології Інтернету, тому він потребує сучаний, швидкий браузер!
Будь ласка, спробуйте, Firefox або Chrome!

У стінах Київського міжнародного університету постійно відбуваються зустрічі із представниками міжнародних установ, дипломатами, відомими українськими діячами,  під час яких  високоповажні гості діляться зі студентами своїми  знаннями та  професійним  досвідом.

18 лютого 2020 року студенти та викладачі Київського міжнародного університету стали учасниками зустрічі із Людмилою Михайлівною  Скирдою (відома українська поетеса, книги якої перекладено усіма офіційними мовами ООН, літературознавець, культуролог, перекладач, Заслужений діяч мистецтв України),яка виступила із лекцією  “Культурна дипломатія: тандем мистецтва і політики”, поділилася власним досвідом творення позитивного іміджу Української держави за кордоном та презентувала свої нові книги: “Голоси Сакартвело” та “О, Європо!”.

Більше інформації про 25-річну діяльність Університету Людмила Михайлівна отримала спілкуючись з віце-президентом професором Шумигорою Л.І., проректором з міжнародних питань професором Тіменко І.В.,директором Навчально-наукового інституту міжнародних відносин доцентом Чернецькою О.В. та завідувачем кафедри міжнародних відносин і туризму доцентом Крупенею І.М. та відвідавши музей Університету.

У зустрічі взяли участь біля 400 студентів, зокрема майбутніх дипломатів, юристів – міжнародників.

У виступі Людмили Михайлівни знайшли відображення: теорія С. Гатінгтона про зіткнення цивілізацій («Зіткнення цивілізацій і перебудова світового порядку», 1992 р.), характеристика сучасного світу в контексті науково-технічного прогресу, шляхи розвитку і перспективи культурної дипломатії (значеннякультурної дипломатії сьогодні в політичній діяльності України для  забезпечення іміджу держави й успішності її міжнародної політики, вплив на питання національної безпеки, робота українських культурно-інформаційних центрів при дипломатичних представництвах України за кордоном).

Гостя поділилася досвідом своєї письменницької діяльності у Китаї, Японії, презентувала книги, які були перекладені японською мовою і знайшли визнання у цій країні, а також презентувала дві  останні поетичні збірки: «Голоси Сакартвело» та «О, Європо!» – поетичний мікст віршів, присвячений  різним країнам Європи. Наостанок, Людмила Михайлівна прочитала декілька своїх віршів, чим викликала бурхливі оплески, відповіла на питання студентів та подарувала біля 10 своїх поетичних збірників до бібліотеки Університету.

Хід зустрічі висвітлювали журналісти ТРК  НБМ «5 канал» та студентської телепрограми КиМУ «Студентський квиток».

Більше фото на сайті університету за посиланням.

завантаження
×