значок попередження
ВАШ БРАУЗЕР ЗАСТАРІЛИЙ!

Даний сайт використовує новітні технології Інтернету, тому він потребує сучаний, швидкий браузер!
Будь ласка, спробуйте, Firefox або Chrome!

25 квітня 2012 р. у театрі Шанхайської театральної академії відбулась презентація книги Людмили Скирди “Мелодії чотирьох сезонів”.

[accordion] [accordion-item title=”1) Виступ Людмили Скирди >>>”]

Виступ Людмили Скирди на презентації книги “Мелодії чотирьох сезонів” у театрі Шанхайської театральної академії

25 квітня 2012 р

Дорогі друзі!

У ці весняні сонячні дні, коли природа щедро дарує нам свої найпрекрасніші суцвіття, ми невипадково проводимо дні української культури. Адже культура – це також чарівна нев’януча квітка в контексті людської цивілізації. І саме культура втілює вічне прагнення людини до прекрасного, тому вона безсмертна.

Невипадково ми зустрічаємось в Шанхаї. Я щиро вважаю, що сьогодні Шанхай – це одне з найкрасивіших міст нашої планети. Я дуже люблю Шанхай, присвятила йому багато віршів і щаслива бачити Вас сьогодні.

Я хочу від усього серця подякувати Шанхайському товариству дружби із закордоном, Шанхайській федерації жінок і Шанхайській театральній академії за таке красиве співробітництво, підтримку свята дружби і поезії.

Вже два з половиною роки я живу в Китаї і за цей час видала дві книги віршів “Подих Китаю” і “Мелодії чотирьох сезонів”. Сьогодні я маю щасливу можливість сказати тисячу раз спасибі моєму перекладачеві, відомому літератору, художнику Гао Ману.

Як і першу книгу, він переклав китайською мовою збірку поезій “Мелодії чотирьох сезонів”, яку ми сьогодні презентуємо. Він же проілюстрував її своїми малюнками пером і в результаті ми маємо справжній поетичний альбом: мої вірші і 150 витончених, прекрасних ілюстрацій.

Гао Ман закінчив переклад моєї третьої книги і я від усієї душі бажаю цьому 86 –ти літньому красивому і славетному літератору міцного здоров`я , натхнення і довгих предовгих років життя.

Передмову до моєї книги написав один з найвідоміших поетів Китаю, політичний і державний діяч Чень Хаосу, донедавна Голова Китайського народного товариства дружби із закордоном. Це для мене величезна честь і скільки я буду жити на цій Землі, я завжди пам’ятатиму підтримку і дружбу Чень Хаосу, і буду йому безкінечно вдячна.

Усі книги, які я написала в Китаї – про Китай, тому що я глибоко зачарована і багато тисячолітньою культурою Китаю, і красою сучасних реформ, і тими грандіозними планами, які безперечно зроблять Китай світовим лідером.

Мудре керівництво, великий працелюбний китайський народ, небувалої сили творча енергетика – ось автори китайського дива, рівного якому ще не знала планета Земля. Ще раз бажаю всім Вам щастя і процвітання. Велике спасибі за дружбу. Люблю Китай! [/accordion-item]

[accordion-item title=”2) Фотогалерея >>>”]

Фотогалерея: “Презентація книги Людмили Скирди “Мелодії чотирьох сезонів” у театрі Шанхайської театральної академії, 25 квітня 2012 року”

[ht_gallery id=”483″ name=”Презентація книги Людмили Скирди “Мелодії чотирьох сезонів” у театрі Шанхайської театральної академії, 25 квітня 2012 р.”]

[/accordion-item] [/accordion]

завантаження
×