значок попередження
ВАШ БРАУЗЕР ЗАСТАРІЛИЙ!

Даний сайт використовує новітні технології Інтернету, тому він потребує сучаний, швидкий браузер!
Будь ласка, спробуйте, Firefox або Chrome!

28 травня 2012 р. у Пекінському університеті нафти відбулась презентація книги Людмили Скирди “Мелодії чотирьох сезонів”.

[accordion] [accordion-item title=”1) Виступ Людмили Скирди >>>”]

Виступ Людмили Скирди на презентації книги “Мелодії чотирьох сезонів” у Пекінському університеті нафти

28 травня 2012 р.

Шановний пане президенте Чжан Лайбінь!

Дорогі друзі!

Мені надзвичайно приємно брати участь у своєрідному дні України в одному з найкращих університетів Китаю. Спасибі всім за цю щасливу нагоду!

З величезним задоволенням я відвідую університети Китаю і тому, що я також університетський викладач, і тому, що ніде і ніколи, в жодній країні світу не відбувались такі грандіозні реформи в галузі освіти, як в Китаї.

Ваш університет нагадує маленьке місто сонця, де є все для гармонійного та щасливого життя – новітні лабораторії, бібліотечний фонд з понад 1 мільйоном книг, оздоровчий центр, спортивний центр, а головне – чудова природа. Від усієї душі я бажаю вам своїм навчанням виправдати довіру вашого уряду.

Я добре пам’ятаю ті часи, коли тисячі китайських студентів навчались в Україні, отримували чудову освіту, ставали прекрасними спеціалістами, академіками та навіть міністрами.

А зараз я мрію про те, щоб побільше українських студентів приїхало на навчання до Китаю. Побачили красу та велич вашої країни, яка впевнено крокує назустріч ХХІ ст. Я вірю, що ХХІ ст. стане століттям Китаю!

Сьогодні Китай безперечно є світовим лідером в економіці, але для мене надзвичайно приємне і те, що в Китаї високо цінуються духовні цінності – живопис, музика, література і, зокрема, поезія.

Мої книги перекладено багатьма мовами – англійською, російською, французькою, італійською, японською, корейською, арабською та ін. Але ніде я не бачила таких чудових читачів, такої щирої зацікавленості і таких глибоких знань поезії, як в Китаї.

Адже Китай з повним правом можна назвати батьківщиною поезії. Саме тут було створено першу в історії людської цивілізації поетичну антологію.
Ви присвятили свої життя дуже важливій проблемі для всього людства. Нафта, газ – це кров будь-якої економічної системи сьогодні. Але ніхто краще вас сьогодні не розуміє як потрібні на Землі нові джерела енергії. Від усього серця бажаю вам успіхів у вашій праці в ім’я процвітання Китаю.

Живіть у гармонії з природою, родиною, друзями, суспільством, з цим чудесним світом, який нас оточує.

[/accordion-item] [accordion-item title=”2) Фотогалерея >>>”]

Фото з презентації книги “Мелодії чотирьох сезонів” у Пекінському університеті нафти, 28 травня 2012 р.

[ht_gallery id=”498″ name=”Презентація книги Людмили Скирди “Мелодії чотирьох сезонів” у Пекінському університеті нафти, 28 травня 2012 р.”]

[/accordion-item] [/accordion]

завантаження
×